Aposto!

İş Birlikleri

Sivil Toplum Kuruluşları

Hayata Destek

Hayata Destek, doğal ve insan eliyle afetlerden etkilenen insanların hayatlarını iyileştirmekle uğraşıyor. Mülteci Destek, Mevsimlik Tarımda Çocuk İşçiliğiyle Mücadele programlarıyla dezavantajlı kesimlerin haklarına erişmeleri için çalışıyor.

Bilim Kahramanları

Bilim, bilimsel düşünce ve bilimsel farkındalığın toplumun her kesiminde yayılması ve teşvik edilmesi için çalışmalar yapmak, çocuk ve gençlerin erken yaşta bilimle buluşmalarını sağlamak.

Luna Derneği

Öğrencilerin, hayallerini gerçekleştirebilmeleri için gereken finansal desteği bulmalarına yardım etmeyi amaçlayan bir platformdur.

IDEA Universal

IDEA Universal Derneği, Türkiye, Asya ve Afrika’daki sürdürülebilir kalkınma programları ile 125.000 insanın yaşamını dönüştürmüş şeffaf ve bağımsız bir sivil toplum kuruluşudur.

Ateş Böceği Derneği

Ortak amaç olarak iyiliği benimseyen, gönüllülük esasına dayalı faaliyetleriyle insana, çevreye ve doğaya odaklanan bir dernek olan Ateş Böceği Derneği projeleriyle Türkiye’nin birçok şehrine dokunuyor.

Hayat Sende

Devlet koruması altındaki çocuk ve gençler alanında çalışan Hayat Sende Derneği'nin ayrımclıkla mücadele, gençlerin hayat eşit fırsatlarda atılmalarını sağlamak, haklarından haberdar olmaları için destek olmak ve savunu çalışmalarını yapabilmektedir.

Tüvana Okuma istekli Çocuk Eğitim Vakfı (TOÇEV)

Okumak isteyen ancak ailesinin maddi yetersizliği nedeniyle okuyamayan ya da çalışmak zorunda kalan çocuklara tüm eğitim hayatları boyunca maddi ve manevi destek veriyor.

Öğretmen Akademisi Vakfı

Öğretmenlerin ve eğitim yöneticilerinin kişisel ve mesleki gelişimlerini desteklemek amacıyla 2008 yılında kurulan Öğretmen Akademisi Vakfı (ÖRAV), Türkiye'nin 81 ilinde görev yapan devlet okulu öğretmen ve yöneticileri için ücretsiz eğitim programları yürütüyor.

Barış İçin Müzik Vakfı

Barış İçin Müzik Vakfı, Türkiye’nin de taraf ülkeler arasında yer aldığı Birleşmiş Milletler Çocuk Hakları Sözleşmesi’nde belirtilen “her çocuğun sanatsal yaşama katılma hakkı vardır” ilkesi ışığında şekillendi.

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı

TEGV’in amacı; İlköğretim çağı çocuklarımızın Cumhuriyetimizin temel ilke ve değerlerine bağlı, akılcı, sağduyulu, özgüven sahibi, düşünen, sorgulayan, kendi iç yaratıcılığını harekete geçirebilen, barışçı, farklı düşünce ve inançlara saygılı, insan ilişkilerinde cinsiyet, ırk, din, dil farkı gözetmeyen bireyler olarak yetişmesine katkıda bulunacak eğitim programları ile etkinlikler oluşturmak ve uygulamaktır.

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV)

Vakıf, maddi sorunları nedeniyle tedavileri aksama riski taşıyan çocukların tedavilerinin sürekliliğini sağlayarak, kanserle mücadelede önemli bir gereksinim olan psikolojik destek ve çocuk psikolojisine uygun tedavi ortamı sağlamaktadır.

Buldan Eğitim ve Dayanışma Vakfı

2015 yılında eğitimle toplumu değiştirebileceğine inanan bir grup gönüllü tarafından kurulan ve faaliyetlerine 2016 yılında başlayan Buldan Eğitim ve Dayanışma Vakfı; eğitim yoluyla kadınların bilinçlendirilmesi ve güçlendirilmesi odağında faaliyet gösteriyor.

Lokman Hekim Sağlık Vakfı

1986 yılında Gebze'de, dezavantajlı insanların yaşadığı ve halkın sağlık hizmetine ulaşmakta zorluk çektiği Beylikbağı mahallesinde kurulan Lokman Hekim Sağlık Vakfı; çalışmalarına halkın sağlığı için gönüllü doktor ve hemşirelerle sağlık hizmeti vererek başlıyor.

Girişimler

Sosyalfon

Sosyalfon, Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları doğrultusunda çalışan tüm aktörleri bir araya getiren, destekleyen ve bu aktörler arasında potansiyel işbirlikleri doğmasını sağlayan bir köprü platformdur.

Kurslab

Kurslab, "Bireylerin nitelikli, canlı ve interaktif eğitimi bütçelerine ve ihtiyaçlarına uygun ortam ve zamanda alamaması" sorununa çözüm sunmaktadır.

Mandarin Health

Yapay zeka (AI) ile kullanıcının sağlık davranışlarını analiz eden, organ sağlık puanlarını hesaplayan ve artırılmış gerçeklik(AR) ile yaşam kalitesini artıracak öneriler sunan sağlık tabanlı mobil uygulamadır.

Counterfake

Counterfake, internette ve sosyal medyada satılan sahte veya taklit ürünleri yapay zeka destekli akıllı algoritmalarla bulup, ayrıştırıp, bunları marka sahiplerine haber veren bir yazılımdır.

Advopass

Advopass, avukatların performans ölçümü, karlılık analizi ve müvekkil raporlama sorununu çözen bir girişimdir.

AbilityPool

AbilityPool kurumların, çalışanlarının farklı yeteneklerini keşfederek kurumsal sosyal sorumluluk alanlarını ve çalışanlarının gönüllülük deneyimlerini daha etkin yönetmelerini sağlar.

BukyTalk

Ana dili İngilizce olan yabancı kültürden konuşmacılar ile İngilizce konuşma pratiği yapacak kişileri sosyal bir ortamda (kendi seviyenizden en fazla 4 katılımcı)aynı platformda görüştüren bir girişimdir.

Hiwell

Hiwell, online bir platformda uzman psikologlarla danışanları bir araya getirerek bu hizmeti daha uygun fiyatlı, ulaşılabilir ve konforlu hale getiriyor.

BEIJE

BEIJE, piyasada toksik kimyasal ürünlerle işlenmiş / sentetik materyaller kullanılmış ve beyazlatma işlemi uygulanmış, sağlığa son derece zararlı olan hijyenik ürünlerin farkındalığı ile ortaya çıkmış bir girişimdir.

Jetlexa

Jetlexa, kendi sözleşmelerinizi yükleyip taslağa dönüştürebildiğiniz veya hazır taslaklardan faydalanabildiğiniz, bu taslakları hızlı sözleşme üretimi için otomatize edebildiğiniz ve sonrasında düzenleme, yorumlama, paylaşım, ortak çalışma gibi özellikleri ile sözleşme oluşturma sürecini kolaylaştırır. Sonrasında, istendiği taktirde sözleşmenin karşı taraf ile birlikte jetlexa üzerinden paylaşılıp imzalanmasını sağlar.

Handicapp

Handicapp, iş arayanlar engelli bireyler, her türlü engel durumunu daha detaylı girebilerek uygun işveren ile eşleşebilecekleri bir platform olmayı hedefliyor.

The Hub21

Hub21, 7 - 17 yaş arası çocuklara girişimcilik bakış açısı kazandırarak ve STEM yetkinliklerini geliştirerek onlara inovasyon yapabilecekleri bir ortam sağlamaya odaklanan bir girişimdir.

Innerjoy

Innerjoy, bilimsel etkisi kanıtlanmış, ilk başlayanların dahi kolayca öğrenebileceği kısa ve kolay meditasyon pratiklerini, gerçek hayattan konu başlıklarıyla ve Sanal Gerçeklik, Yapay Zeka ve Grup Pratikleri ile sunan yeni nesil bir meditasyon uygulamasıdır.

Pabbler

PABBLER, e-ticaret sitelerinden gelen, güvenlik problemi olmayan, gümrük mevzuatına uygun ürünleri, yolcuların valizlerini kiralayarak onlarla birlikte taşıyor.

FileMap

FileMap, dosya sistemini görsel olarak daha anlaşılır hale getiren bir dosya yöneticisidir. Kullanıcıya görsel düzeni yönetme konusunda esneklik ve daha kolay gezinme olanağı sunar.

Lukwise

Lukwise, kurumsal eğitim ve danışmanlık sektöründe hizmet arayan ve hizmet sağlayan tarafların erişim, tanıtım, verimlilik ve veri eksikliği problemine çözüm geliştiren bir girişimdir.

Visitorlab

Visitorlab, sıkıcı web analitik verilerini görselleştirme ve kullanıcı davranışlarını algılamayı sağlayan bir girişimdir.

CONTACT CIRCUIT

CONTACT CIRCUIT; telefon rehberi özellikleri ve ara yüzüne sahip, sosyal ve profesyonel bir network platformudur. Bu sayede, rehberi içeriğiniz kaynağından aldığı bilgi ile zenginleşir ve sürekli güncel kalır.

Cookpack

Cookpack, yaratmış olduğu yemek kitleri sayesinde seçilen yemeğin tüm malzemelerini yıkanmış, doğranmış, gramajına göre porsiyonlanmış olarak tarifi ile birlikte kullanıcıların kapısına götürüyor.

Maide

Maide, fikir aşamasından itibaren gıda girişimcilerinin ürünlerini geliştirmesi, prototiplemesi, markalaması ve piyasaya çıkarması için üretim, lojistik ve depolama destekleri sunuyor. Bu sayede girişimciler sadece markalarını satın alarak üretim izinleri ile uğraşmadan paketli ürünler geliştirebiliyorlar.