Aposto!

Yayınlar

Aposto! Gündem

Hafta içi her sabah 07.30’da, 5 dakikada gündeme hakim ol. Kısa, öz, elle derlenmiş hikâyelerle gürültüden uzak bir haber deneyimine adım at.

Duende

Aposto!'nun 60 bin okuyuculu sinema ve müzik yayını. Her hafta yeni isimlerin konuk olduğu söyleşiler, podcast’ler ve keşif notları e-posta kutunda 📩

Quando

Her salı ve perşembe 13.00’te, dünyanın ve Türkiye’nin en iyi teknoloji kaynaklarından derlenmiş hikâyeler e-posta kutunda.

Pareto

Her pazartesi 10.00’da; iş dünyasının en önemli içgörüleri, sektör analizleri, gelecek öngörüleri e-posta kutunda.

Aposto! İstanbul

İstanbul'dan seçilmiş etkinlikler, yeme-içme önerileri ve şehrin sınırları dışına taşanlar. Her pazar saat 11.00'de İstanbul'u yeniden keşfet diye e-posta kutunda.

Spektrum

Her salı 15.00'te Türkiye'nin politik gündemi ve kent politikasında, her perşembe 15.00'te da uluslararası politikada öne çıkan gelişmelere dair hikâyeler, raporlar, kamuoyu araştırmaları ve dünya basınından önemli makaleler e-posta kutunda.

Angst

ANGST, sosyopolitik meselelerini sorgulayan farkındalık yayınıdır. İklim kültürü, insan hakları, hayvan hakları, toplumsal cinsiyet ve aktivist kültürleri ele alır. Her salı saat 08.00'de zihnindeki sorularını tartışmak üzere meraklı ve cüretkâr bir topluluğu bir araya getirir.

Apéro

Fanzinden hâllice ruhuyla iştah ve ufuk açan bir yeme-içme bülteni sunan Apéro, her çarşamba 11.00'de önlüğünü giyer.

Punto

Spor ve sporu çevreleyen fikirlerin alanı. Her salı ve cuma 13.00'te e-posta kutunda.

Aposto! Playground

Yeni içerik ve format denemeleri yaptığımız deneysel bültenimiz. Ne zaman, ne şekilde, ne içerikte geleceği belli değil. Yepyeni maceraların emekleme adımlarını görmek isteyen beta kullanıcılarının kayıtlarını bekliyoruz.

Aposto! Digest

Aposto! platformundan öne çıkan yayınlar ve bültenler.

Dilozof

Büyük sorulara büyük yanıtlar... Şüpheciliği yaşam tarzı haline getirenler için felsefenin dünü ve bugününden ilginç fikirleri bir araya getiriyorum.

Aposto! Community

Aposto! topluluğundan gelişmeler, öne çıkan hikâyeler, medya sektörüne ve entelektüel üretime dair perspektifler.

Bu Hafta Ne İzlesem?

Dijital platformlardan izleme önerileri her perşembe e-posta kutunuzda.

5 KİŞİ

Her pazar sabahı beğendiğim içerikleri 5 MADDE’de paylaşıyorum.

Soli

Her hafta bir mahalle, bir mahalleli! Seyahat ve kültür yayını Soli, her hafta bir mahallenin esnaflarının, binalarının, sokaklarının, insanlarının hikâyesini anlatıyor.

Global İşler+

Her çarşamba sabahı buluşuyoruz. Türkiye’de ve dünyada teknoloji, toplum ve politikaya dair güncel gelişmeler neler? Bu süreçler ne gibi sonuçlar doğurur? Hepsi Ussal Bülten ile e-posta kutunuzda.

Nordik Simit

İskandinavya'yı kültürü ile keşfetmek isteyenler için film/dizi önerileri, ruhu dinlendiren melodiler ve Kuzey'den haberler posta kutunda!

1Kitap1Mekan

Gerek klasik, gerek modern edebiyattan kitap önerilerimi ve birçok yeni mekan tavsiyemi 1Kitap1Mekan bültenimde bulabilirsiniz!

Çevreci Geek

Haftalık iklim krizi ve sürdürülebilir yaşam haberleri bülteni

Onu izledim ben.

"Siz de izleyin" dediklerim üzerine, kişisel bir sinema bülteni.

ve'posta

ve’posta, vesaire ekibi tarafından hazırlanan haftalık bir kültür antolojisi. her sayıda nitelikli bir okuma deneyimi vaat ediyor, e-posta kutunuza düşmeyi bekliyor.

Üretim Bandı

Türkiye ve Dünya’da teknoloji şirketlerinin nasıl ürün ve yazılım geliştirdiklerini öğrenebilme ve ürün geliştirme süreçlerini anlama üzerine oluşturulan haftalık bülten.

Manyetik Bant

Kültür sanat rehberi, müzik günlüğü, şehir üzerine notlar.

Zappa Zamanlar

“So many books so little time...” Frank Zappa’dan ilhamla:  Zappa Zamanlar: Kitaplar ve podcastler üzerine uzunlu kısalı… Doğadan yemeğe, edebiyattan ekonomiye okuma ve dinleme notları…

The Sunday Dreamers

Hayalperest gezginleri, oturdukları yerden seyahate çıkartacak hikayeler.

Fintech Dünyasından

Bankacılık ve ödeme teknolojilerinde haftanın öne çıkan gelişmeleri

Kelime Köşesi

Türkçe kelimebiliminin en yeni durağı olan haftalık köşemizde, kelimelerin kökleri, tarihlerini ve anlamlarını beraber keşfedeceğiz, sorular sorup, cevaplarını araştıracağız.

Matematik Bülteni

Her pazar sabah 10'da matematik kültürüne, matematik dünyasındaki gelişmelere ve gelecek etkinliklere yer veren bir bülten paylaşıyoruz.

Bardağımda Ne Var?

İyi kahveye ulaşabilmeniz için iki haftada bir yayımladığım bir rehber. Denediğim kahveleri ve kahvenin yetiştirilmesinden tüketimine her adımıyla ilgili bilgileri bulacaksınız.